Aktualno

SODELOVANJE NA PODJETNIŠKIH DNEVIH

  Dijaki naše šole  (13 dijakov iz 1., 2. in 4. letnika, obeh izobraževalnih programov) so se pod mentorstvom Klavdije Živko Pal udeležili podjetniških delavnic na Srednji šoli za oblikovanje, kjer...

Delavnica o sovražnem govoru in migracij…

6. 6. 2016 se bodo dijaki in dijakinje 1. letnikov udeležili delavnice o sovražnem govoru in migracijah, ki jo organizira Mirovni inštitut ob podpori Urada Vlade Republike Slovenije. Delavnice trajajo...

6. MEMORIALNI ŠAHOVSKI TURNIR »JOŽETA AN…

V soboto, 21. maja 2016, je na Prometni šoli v Mariboru potekal Memorialni šahovski turnir v spomin na Jožeta Antolinca. Več informacij na povezavi >>

NEPOZABNO DOŽIVETJE NA PROMETNI ŠOLI

Na sončno petkovo popoldne so nas obiskali učenci 9. razredov iz različnih osnovnih šol. Dvodnevno druženje je obsegalo tematske in športne delavnice. V spodbujanju zdravega športnega duha so učenci spoznali...

g. DUŠAN VERŠEC DOBITNIK SREBRNEGA ZNAKA…

Mestna občina Maribor podelila bronasta, srebrna in zlata priznanja AVP MED NAGRAJENCI JE TUDI NAŠ UČITELJ G. DUŠAN VERŠEC >>>>>>> (g. Dušan Veršec - prvi z desne)

13. državno tekmovanje iz logistike

SREČANJE SKUPNOSTI ŠOL ZA LOGISTIKO 2014/2015 V petek, 17. aprila 2015 je na Prometni šoli Maribor potekalo 13. državno tekmovanje iz logistike. Na tej povezavi lahko najdete nekaj utrinkov iz dogodka >>

23. medobčinsko tekmovanje »KAJ VEŠ O PR…

Poročilo koordinatorke ga. Jožice Trlep >>> Tekmovanje je potekalo v četrtek, 9. Aprila 2015 na prometnem poligonu in po mestnih prometnicah v okolici OŠ BORCEV ZA SEVERNO MEJO. Tekmovanje je bilo...

Srečanje slovenskih dijaških domov

          23. in 24.4.2015 bo na Rogli Srečanje slovenskih dijaških domov. Več informacij na tej povezavi >>  

23. medobčinsko tekmovanje »KAJ VEŠ O PROMETU«

pro-tek

Poročilo koordinatorke ga. Jožice Trlep >>>

Tekmovanje je potekalo v četrtek, 9. Aprila 2015 na prometnem poligonu in po mestnih prometnicah v okolici OŠ BORCEV ZA SEVERNO MEJO. Tekmovanje je bilo izvedeno na medobčinski ravni za kolesarje in dijake mopediste. Naša šola je pri izvedbi tekmovanja pomagala z dijaki na tekmovalnem poligonu.

Dijaki so na tekmovalnem poligonu pomagali članom komisije za tekmovanja pri SPV MOM.
Dijaki tretjega letnika so bili na tekmovanju določeni za sodnike in nadzornike na tekmovalni progi za kolesarje po prometnicah v okolici OŠ Borcev za severno mejo.

Kot ekipa Prometne šole Maribor pa smo sodelovali tudi kot tekmovalci v kategoriji dijaki mopedisti. Tekmovanje je bilo sestavljeno iz tekmovanja na poligonu iz spretnostne vožnje, po prometnicah iz varne vožnje in teoretičnega dela, ki se je odvijal v učilnici OŠ.

Organizacijsko je tekmovanje uspelo je povedal na koncu tekmovanja predsednik SPV MOM g. Vinko Virtnik in pohvalil vse tekmovalce in sodelujoče na tej tekmi.
Tudi za nas je bilo tekmovanje uspešno saj so se naši dijaki, Bauman, Ferk in Gajser dosegli najboljša mesta.
Kot mentor in spremljevalec naših dijakov bi jim na tem mestu čestital za korektno opravljeno delo na tem tekmovanju.
Sestavil: Dušan Veršec

 

Galerija >>